Skúsenosti s používaním Flekosteel

Nicholas z Paríža zdieľa svoje skúsenosti s používaním Flekosteel

Skúsenosti s používaním značky Frekosteel Nicholas z Paríža

Beh som mal rád už od detstva - najrôznejšie turnaje, súťaže, niekoľkokrát som bežal maratón, ale s vekom sa táto záľuba dala jasne pocítiť. Pokračoval som v behu každý deň, vystavoval som kĺby ťažkým nákladom. Preto som niekoľko rokov trpel bolesťami kĺbov, myslel som si, že už nebudem môcť behať! Počas tejto doby som samozrejme vyskúšal kopu rôznych prostriedkov, ale ani jeden nepriniesol požadovaný výsledok. A len nedávno niektorí priatelia, ktorí liečili ich 10-ročnú dcéru po zlomenine, odporučili Flekosteel gél proti bolestiam kĺbov a chrbta. Spočiatku som s tým nechcela nič robiť, ale s jeho používaním mali skutočné skúsenosti a trvali na tom, takže som si tento gél predsa len kúpila.

Kde môžem kúpiť produkt?

Moji priatelia, ktorí mi odporúčali Flekosteel, sa nejako dostali k balíku prostredníctvom ďalších priateľov, len som našiel oficiálnu webovú stránku Flekosteel na internete a odtiaľ som si objednal. Pravdepodobne si ho môžete kúpiť niekde inde, ale z oficiálnej stránky rozhodne žiadny faloš nepôjde.

Tento gél, mimochodom, sa medzi lieky nepočíta, takže, chvalabohu, nedošlo k žiadnym problémom s vydaním lekárskeho predpisu a návštevou nemocníc - poslali ho bez akýchkoľvek otázok.

Na čo slúži gél?

V skutočnosti od akýchkoľvek chorôb a vedľajších účinkov a poranení spojených s kĺbmi a chrbtom. Patria sem osteochondróza, artritída, radikulitída, skolióza a ďalšie. Len som mal bolestivé pocity z preťaženia kĺbov.

Čítam zloženie dlho (myslím si, že je to dôležitý bod), ale okrem rôznych olejov, bylín a extraktov som nenašla nič. V tomto ohľade je to tiež veľké plus pre výrobcu, pretože je okamžite zrejmé, že výrobok je prírodný, bezpečný a bez hromady chemikálií, ako je to teraz akceptované.

Rodina, od ktorej som sa o géle dozvedela, ho kúpila na zotavenie po zranení - moja dcéra spadla na ihrisko a zlomila si nohu. Zlomenina bola ťažká a lekári odporúčali vykonať silné preventívne opatrenie. Flekosteel aj vo fáze zotavenia podával dobré výsledky - keď prišli do nemocnice na ďalšiu návštevu, lekára prekvapilo, že novela prebehla oveľa rýchlejšie.

Aplikácia gélu

Nicholas Flekosteel Gel Experience & Running

Tiež som čítal, ako používať tento nástroj na internete, aj keď na samotnom balíku bol návod.

Hlavná vec, ktorú si pamätám z používania všetkých druhov kĺbových výrobkov, je, že sa nedajú príliš vtierať do pokožky. V prvých časoch, keď som to ešte nevedela, sa stalo, že ma po vtieraní pokožka svrbela alebo ju začalo bolieť ešte viac. Preto je lepšie naniesť gél na problémové miesto a nechať ho pol hodiny odpočívať, kým sa nevstrebe. Je dôležité zároveň byť v jednej polohe, nevstávať, nebežať, inak bude malý výsledok.

Takto som bol liečený mesiac a pol - gél som nanášal 2 - 3 krát denne, najčastejšie ráno pred prácou a neskoro popoludní, keď už bol čas na odpočinok.

Efektívnosť

Už keď som si najskôr namazal kĺby gélom, asi po 15 minútach to bolo oveľa jednoduchšie - silné napätie začalo postupne miznúť, navyše som videl, ako sa farba pokožky začala postupne meniť, dochádzalo k miernemu opuchu - a začali ustupovať. Po niekoľkých týždňoch som začal znova behať a zvýšil som záťaž. Všetky príznaky sú takmer úplne preč, ale situáciu som začal riešiť premyslenejšie - príliš si nezaťažujem nohy, medzi behmi si robím prestávky. Aj keď to teraz nie je potrebné, stále som si kúpil niekoľko ďalších balení gélu - z času na čas ho použijem na prevenciu.